2022 Tesettür Kışlık Kombin Tercihleri

tarafından
327
2022 Tesettür Kışlık Kombin Tercihleri

Kış aylarında hem soğuktan korunmak için hem de şıklıktan da taviz vermeden yapılabilecek tesettür kışlık kombin seçenekleri vardır.

Tesettür Kışlık Kombin Önerilerimiz

Tesettür kışlık kombin tercihleri eteklerler, gölekler, hırkalar, pantolonlar, kabanlar, kazaklar ve bluzlardan oluşmaktadır. Bu kombinleri şu şekilde açıklamak mümkündür:

Hırka Kombinleri

Kışın en sevilen en rahat Tesettür kışlık kombin parçalarından biri olan hırkalar son zamanlarda çok trend olmalarından dolayı her zevk ve renkte üretilmektedir. İster uzun olsun, ister kısa, düz, desenli ve farklı formlarda bulmak mümkündür. Pantolon bluz veya etek gömlek kombilerine çok yakışan bir parçadır. Ayrıca pantolon üstüne hatlarını gizlemek isteyen tesettürlü kadınların da bir numaralı tercihidir.

Kazak Bluz Kombinleri

Kışın pantolon veya etekle kombinlenen kazak ve bluzlar model olarak çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Her desen, renk, tarz ve boyutta bulmanın mümkün olduğu bu parçalar vazgeçilmezdirler.

Tesettür Kışlık Kombin Önerileri: Uzun Yelek Kombinleri

tesettur-kislik-kombin

tesettür kışlık kombin

Hem jile hem de yelek formunda olan bu parçalar daha çok tesettüre uymak isteyen kadınlar tercih etmektedirler. Gömleklerle kombinlendiğinde hem istediğiniz örtünmeyi hem de son trendleri yakaladığınız için modern görünüşü de yakalamış olacaksınız.

Kaban Kombinleri

Kış giysileri denince akla ilk gelen Tesettür kışlık kombin öğesi hiç şüphesiz kabanlardır. Birçok modeli ile hem şık olmamızı hem de soğuktan korunmamamızı sağlayan bu parçalar tesettürlü kadınların kış aylarındaki bir numaralı gözdesi konumundadır.

Uzun, kısa, koyu renkli veya açık renkli olmak üzere birçok modelli var. Bu modelleri kabanları giyeceğiniz yere göre seçebilirsiniz. Günlük, iş ve davetlerde kabanlarla yapılan kombinler size başka bir hava katabilir. Sizi hem şık hem de zarif gösterecektir.

İkili Takım Kombinleri

Tunik pantolon veya bluz etek kombinleri için ayrı ayrı almanıza gerek kalmadan takım kombinlri ile kışın hem rahat hem de şık olabilirsiniz. Özellikle triko ve yün takımlar sıcak olmalarıyla daha da avantajlı olurlar.

Yukarıdaki bu kombinleri yaparken tesettürlü kadınların dikkat etmesi gerekenler arasında doğru zamanda doğru kombini yapmak vardır. Kaban kombinleri özel bir davette sizi şık gösterebilecekken daha basit bir yemekte çok garip durabilir. Ya da ikili takımları renkleri ve modelleri sizin gideceğiniz yere uyumlu olmalıdır.