Tesettür Kombin Önerileri

tarafından
321
Tesettür Kombin Önerileri

Tesettür kombin önerileri yapılırken dikkat edilen birkaç husus var. Bunlardan ilki vücut şeklini tesettüre göre örtmesi, modaya ve kişinin yaşına uygun olmasıdır. Bunları göz önüne alarak tercih ettiğiniz giyim tarzına göre yapabileceğiniz kombinleri şu şekilde sıralamak mümkün.

Tesettür Takımlar

Çoklu seçim yapmaktan kurtaran takımlar son trendlere uygun olarak çeşitleri artmıştır. Bu takım modellerinden tercih edilenler: yarasa kol olan ceket veya tunik takım modelleri, daha ileri yaştaki kadınların tercihi olan ceket etek veya üstü değişken etek takımları, daha genç yaştakilerin tercihi eşofman takımlar ve tunik pantolon takımları.

Pantolon Kombinleri

Pantolonlarda daha ileriki yaşlardaki tesettür kadınları tercihi olmasa da tercih edildiğinde daha çok koyu renkli, düz veya boru paça olan, keten veya kumaş modellerini tercih etmektedirler.

Genç tesettürlü kadınlar pantolon kombini için dar paça, bol paça, düz paça, İspanyol paça, mom jean, boyfriend, skinny, desenli kumaş veya keten gibi modelleri tercih etmektedirler. Bu geniş tercih listesinde sadece abartılı olacak veya çok dar olan pantolon modellerini tercih etmekten kaçınırlar.

En çok tercih edilen tesettür pantolon modelleri geniş ve rahat olan mom jean, boyfriend ve İspanyol paçalı olanlardır. Kombin yapması kolay olan bu pantolonlar genç ve daha ileri yaşlı tesettür kadınlarınca tercih edilmekte.

Pardösü Modelleri

tesettur-kombin-onerileri

Tesettür Kombin Önerileri

Yaz ve kış için ayrı modelleri olan pardösü modelleri pek çok tesettürlü kadının vazgeçilmezidir. Tesettür kombin önerileri arasında yer alan pardösü modelleri düğmeli, fermuarlı, kapüşonlu, keçe, kaşe kot ve deri gibi olabilmektedir. Geniş yelpazeye sahip olduğundan her yaştaki kadınlara hitap eden modelleri bulmak mümkündür.

Daha ince kumaşlara sahip olanlar yaz ve bahar için kullanılırlar. Kaşe olan pardösüler kış için daha uygundur. Genç yaştakiler farklı renkleri tercih edebiliyorken ileri yaştaki kadınlar daha çok tek renk ve daha az detaylı olan modelleri tercih etmektedirler.

Tesettür kombin önerileri: Tunikler

Tesettür kombin önerileri içerisinde tunikler genç yaştakiler ve ileri yaştakiler için uygun olan modelleri olduğundan çokça tercih edilen bir parçadır. Tüm vücudu kapatmadan ve tesettüre uyarak giyilebilen şık ve rahat modelleri bulunmaktadır.

İlleri yaştaki tesettürlü kadınların genellikle gömlek veya bluz tarzındaki tunikleri etek veya düz paça pantolonlarla kombin yaparak giymektedirler.

Daha genç olan tesettürlü kadınlar ise altına eşofman ve her modelde pantolonla kombin yaptıkları kapüşonlu, fermuarlı detayları olan renkli tunikler tercih etmektedirler.