Tesettür Düğün Kombini İçin Önerilerimiz Var!

tarafından
585
Tesettür Düğün Kombini İçin Önerilerimiz Var!

Düğünlerde herkes şık olmak! İster sade bir şıklık ister de gösterişli bir şıklık peşinde olsunlar tesettür düğün kombini için önerilere ihtiyaç duyabilirler.

Tesettür Düğün Kombini

Katıldığınız düğünlerde şık olmak için kendinize, tarzınıza, modaya ve tesettürü bir kadın olarak vücudun göre en uygununu bulmalısınız. Tercih edebileceğiniz düğünler için uygun tesettür düğün kombini için tercih edilebilir modelleri şu şekilde açıklamak mümkün.

Şifon Abiye

Şifon tesettür abiyeler incecik ve tiril tiril yapısı ile yazın ve daha sıcak havalarda kullanıma uygundur. İsterseniz etek kısmını daha bol ya da dar tercih edebilirsiniz. Tamamen fiziğinize uygun olanı seçmenize kalmış. Zevkinize göre detayları olan gösterişli olanları tercih edebileceğiniz gibi daha sade olması için koyu ve detaysız olan modellerini de tercih edebilirsiniz.

Payetli Tesettür Abiye

Eğer bütün dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız ve abartı bir abiye tercih etmek istiyorsanız payetli abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Kilolarınız varsa ve siz bunları saklamak istiyorsanız payetli koyu renk abiyeleri tercih edebilirsiniz.

Kemer Detaylı Abiyeler

tesettur-dugun-kombini

tesettür düğün kombini

Detay içeren abiyeleri giymek isterseniz kemer detaylı abiyeleri tercih edebilirsiniz. Daha zayıf olan insanlarda daha şık dursa da size yakıştığını düşünüyorsanız sizi daha zayıf gösterecek bu detaylı modelleri de tercih edebilirsiniz.

Yaş da giyeceğiniz abiye model ve kombinleri etkilemektedir. Düğünlerde yaşınıza uygun olan abiyeyi seçmezseniz rahat edemezsiniz ve gününüz mahvolabilir.

Tesettür Takım Abiyeler

Abiye takım, tesettürlü kadınların düğünlerde baş döndüren şıklığa erişmeleri için ideal bir kıyafettir. Gömlek, ceket ve bluz üçlemesinden oluşan tesettür abiye modelleri oldukça çok ilgi çekmektedir.

Pantolonlu abiye takımlar genellikle genç veya rahatına düşkün olan tesettürlü kadınlar tarafından tercih edilecektir. Bu pantolonlu takımlar genellikle gömlek ve ceketten oluşmaktadır. Genç tesettürlü kadınlar çok renkli ve açık renkli olmasına özen gösterecekleri abiye takımlarında detaylı olmasına da dikkat etmektedirler.

Daha ileri yaştaki kadınlar tesettür düğün kombini seçerken en çok tercih ettikleri modeller genellikle etekli olan bluz veya gömlekli olan kombinlerdir. Tek renk olan ve koyu renkli olmasına dikkat ederler üstünde gösterişli detayları da eksik etmezler.