Yaz Aylarının 5 Trend Etek Modeli

tarafından
242
Yaz Aylarının 5 Trend Etek Modeli

Trend Etek Modeli ile modayı yakalayın. Yaz aylarında etekler büyük bir kurtarıcıdır. Bir bluzun altına giyilen etekle hoş bir sıklık yakalanabilirken eteğinizi bir t-shirtle kombinlediginizde ise spor bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Moda Etek Modelleri

Peki 2022 yaz aylarında trendi yakalamak için hangi etekleri tercih etmelisiniz? Bu yazın trend etek modelleri neler?

Mini Etekler

2022 yazında tam bir mini etek rüzgarı esecek çünkü mini etek bu yaz çok trend olacak. Mini eteklerinizi ister bir bluzla kombinleyerek günlük hayatınızda isterseniz şık bir ceketle kombinleyerek Trend Etek Modeli ile yaz akşamlarında kullanabileceksiniz.

Fırfırlı Kat Kat Etekler

2022 yazının trendlerinden biri de fırfırlı etekler olacak. Fırfırlı etekler kimi zaman etek ucunda görülürken, kimi zamanda kat kat fırfır etekler şeklinde karşımıza çıkacak .Fırfırlı etekler hangi kıyafetle kombinlenirse kombinlensin hanımların havalı ve güzel görünmesini sağlayacak.

Trend Etek Modeli ve Yırtmaçlı Etekler

trend-etek-modeli

trend etek modeli

2021 yazının aksine 2022 yaz aylarında tüm kıyafetler oldukça iddialı olacak. Bu durum eteklere de yansıyacak. Uzun eteklerde özellikle yandan yırtmaçlı etekler çok trend olacak. Yandan yırtmaçlı etekler hanımların bu yaz güzel ve iddialı görünmesini sağlayacak

Alaçatı Stili Etekler

2022 yazında Alaçatı stili etekleri sıklıkla göreceğiz. Bu yaz farklı modelleriyle karşımıza çıkacak olan alaçatı stili etekler, özellikle her zaman şık ve güzel görünmek isteyen hanımların tercihi olacak. Özellikle bu yaz alaçatı eteklerinde turuncu, sarı gibi canlı renkler ise moda olacak.

 Leopar Desenler ve Çiçek Desenli Etekler

Trend Etek Modeli için leopar desenler ve çiçek desenler olacak. Rengarenk çiçek desenli etekler günlük hayatınıza renk ve canlılık getirirken. Leopar desenli etekler ise şık bir bluzla kombinlenerek yaz akşamlarınıza çekici bir görünüm getirecek.