Tesettür Etekli Takım Tercihleri

tarafından
337
Tesettür Etekli Takım Tercihleri

Tesettür etekli takım tesettürde önemli bir parça olan etekler her renk ve modelde varlar. Bazen onlarla kombin yapmak kolay olmamaktadır. Çünkü tesettür etekli takım kombinleri yaparken dikkat edilmesi gereken birçok şey var yaşa, kiloya, tesettüre ve artık herkesin takip ettiği modaya uygun olmalıdır.

Son dönemlerde bu sorun için üretilen ve tercih edilen tesettür etekli takım seçenekleri sayesinde kombin yapma derdi son buldu. Bunun yerine firmaların her yaşa ve her zevke uygun olarak ürettiği kombinleri beğenip satın almak kaldı.

 Etek Takım Modelleri Nelerdir?

Tesettür etekli takım modelleri geniş bir model yelpazesiyle beğeniye sunulmaktadır. Tesettürlü kadınlar tarafından en çok tercih edilen modellerden biri de etek gömlek takımlardır. Hem günlük hayatta hem de gidilen düğün veya özel davetlerde giyilmesi mümkün olan bu takımlar çokça tercih edilmektedir.

Etek gömlek takımları dışında giyebileceğiniz etek ceket ve etek bluz takımlarda epey dikkat çeken ve ilgi gören takım modelleridir. Kadınlar işe giderken sıklıkla tercih ettikleri ceket etek takımlar hem çok zarif hem de çok şık modellere sahipler. Etek bluz modelleri genellikle daha sade olan bir etek ve detayları olan şık bir bluzla kombin yapılmış olur.

Tesettür Etekli Takım Kombinleri

tesettur-etekli-takim

tesettür etekli takım

Tesettür etekli takım kombinleri üst ve alt olmak üzere iki parçadan oluştuğundan size kombin yapmak için kalan parçalar ayakkabı, çanta ve eşarp kalmaktadır. Seçeceğiniz bu parçalar ve ekstra takacağınız aksesuarların etek takım ile renk, kumaş ve tarz olarak uygun olan model ve çeşitlerinin tercih edilmesine dikkat edilmelidir.

Spor ayakkabılarla günlük hayatınızda kullanabileceğiniz etek takımları olarak; ekose desenli gömlek etek takımları, triko kazak etek takımları pileli etek ve bluz takımları tercih etmek mümkün. Topuklu ayakkabı ve babetlerle kombin yapabileceğiniz etek takımları ise şunlardır: şifon bluz ve gömlekli etek takımları veya ceket etek takımları tercih etmek mümkün.

Düğün veya özel günlerde tercih edilen etek takımlar daha detaylı ve daha gösterişlidir. Bu detaylı ve gösterişli etek takımlar daha sade başörtüleri ile kombin yapılır. Etek takımlarına uygun olan başörtüleri takımın renk ve tarzına uygun olmalıdır.