Siyah Blazer Ceket Nasıl Kullanılır?

tarafından
262
Siyah Blazer Ceket Nasıl Kullanılır?

Her kadının dolabında joker olarak görülen, bir tane siyah blazer ceket bulunur. Tüm zamanların kurtarıcısı olan bu ceketler, her kıyafetle uyum sağlar. Çok dar vakitte, kot pantolon üzerine giyeceğiniz bu ceket, şıklığınızı tamamlar.

Günlük yaşam, özel günler ve ofis için tarzınızı yansıtmanıza destek verir. Casual veya formal tarzda kullanabileceğiniz ceketle, mükemmel bir hava yaratabilirsiniz. Gömleklerle, şık bluzlarla, basic ürünler ve kazaklarla her tarzla uyumu yakalayabilirsiniz.

Blazer ceketler, şıklığının yanında hareket özgürlüğü sağlayarak, rahatlığı ön plana çıkarır. Blazer içine, basic ürünler kullanarak, sadeliğinizi, aksesuarlarla destekleyebilirsiniz. Spor, abiye, klasik, sokak her tarza uyan siyah blazer ceket, vazgeçilmez parçalardandır.

Siyah Blazer Ceket Kombinleri Nasıl Olmalıdır?

siyah-blazer-ceket

Siyah blazer ceket, her ürünle uyumlu olduğu için zevkinize göre seçimlerde özgürsünüz. Her tarzı kolaylıkla yaratabilir, unutulmaz etkiler bırakabilirsiniz. Blazer altına etek veya pantolon uyumlu olur. Blazer içine, dantelli modeller tercih ederseniz feminen bir hava yaratabilirsiniz.

İşlemeli bluz seçeneği nostaljik hava yaratır. İnce askılı saten bluz tercihleriyle, ışıltılı bir şıklık elde edersiniz. Jogger pantolonla sokak modasına katılabilir, sportif olabilirsiniz. İş hayatında stil sahibi tüm kadınlar, blazer kombinlerle şıklığını tamamlıyorlar. Tarzlarını farklılaştıran unsurların seçimi, onları stil sahibi yapıyor.

Seçeceğiniz parça ve aksesuarlar da sizin stilinizi yaratmanızı sağlar. Seçtiğiniz renkler, parçalar, ayakkabı ve kemer seçimleri önemli unsurlardır. Eşofman takımı üzerine giyeceğiniz oversize ceket bile sizi farklı boyuta taşır. Tarzınız farkınızdır, ancak siz yaratabilirsiniz. Midi boy etekle kullanmadığınız sürece, uyumlu olmadığı parça yoktur.

Her türlü pantolon, etek hatta şortla bile rahatlıkla kullanılır. Siyah blazer ceket, abiye elbiselerle de uyumlu olabilir. Seçeceğiniz elbiselerle veya ikili takımlarla eşleştirebilirsiniz.

Siyah Blazer Ceket ve Proporsiyon?

siyah-blazer-ceket

siyah blazer ceket

Blazer ceketlerin, birçok farklı modeli bulunmaktadır. Modellerinden ziyade, vücut tipinize uygun olanı seçmek önemlidir.

Proporsiyonunuza uymayan bir modelle, neyi giyseniz şık olamazsınız. Şıklığın ana kuralı, vücut tipinize uygun şekilde giyinmektir. Öncelikle kendi vücut tipinizi iyi bilmelisiniz. Geniş omuzlu biriyseniz, vatkalı model seçmeniz fazla abartılı olur.

Geniş kalçalı birinin bel hizasında ceket seçimi hoş bir görünüm bırakmaz. Kum saati tipi vücutlu kadınlar belden kesik modelleri seçmelidir. Dikdörtgen yapıya sahip kadınlara, blazer ağırlıklı modeller uygun olur. Armut vücut tipine sahip kadınlar, basenleri örtecek uzunlukta modelleri seçmelidir. Vücut tipinizi tanıyarak model seçimi yapmanızı tavsiye ederiz.