Pileli Etek Kombinleri Nasıl Olmalıdır?

tarafından
298
Pileli Etek Kombinleri Nasıl Olmalıdır?

Pileli etek kombinleri 80’li yıllardan beri, hayatımıza dönemsel olarak girmektedir. Tek başına baskın olan bu modeli, başka ürünlerle kombinlemek oldukça zordur.  Pileli etekle ilgili bütün özellikler, şartları değiştirecek niteliktedirler.

Rengi, boyu, deseni, dokusu kombin tarzlarını etkiler. Retro tarzın vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan pileli etekler, çoğunlukla şıklığı yansıtır. Zarafetin ve dişiliğin sembolü olan bu ürün kullanıldığında, dikkatleri üzerine çeken özelliktedir.

Pileli etek kombinleri oluşturmak bir hayli zordur. Doğru parçaları seçmek, renklerde boğulmamak, sadeliği yansıtmak, emek ve çaba gerektirir. Her tarza adapte olan bu ürün, karmaşa ve karışıklığı reddeder. Sade, şık, rahat ve yalın bir zevki yansıtır.

Saten pileli etek, basic bir t-shirt ve kot bir ceketle uygulanabilir. Sokak tarzını, oldukça şık bir şekilde yansıtabilirsiniz. Parlak lame uzun eteğin üzerine, örgü salaş bir kazakla da şık olabilirsiniz. Doğru parçaları seçtiğiniz takdirde, pileli eteğinizle her tarz kombini rahatlıkla yaratabilirsiniz.

Pileli Etek Kombinleri Nasıl Oluşturulur?

pileli-etek-kombinleri

pileli etek kombinleri

Parlak kadife pileli eteğinizle, beyaz spor ayakkabı giyerek farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Yaratıcılık sınırlarını zorlamanız, şıklığınızın anahtarı olacaktır. Pileli etek kombinleri oluştururken, çizmeleri de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Spor şık kombinleri, pileli eteklerle rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

Casual tarzı yansıtan çizgiler, pileli eteklerle uyum sağlar. Doğru parçaları kullanırsanız, pileli eteklerinizle abiye şıklığını bile yansıtabilirsiniz. Kısa pileli etekle giyeceğiniz slim bir gömlek, ofis şıklığını yakalayacaktır. Çok renkli yazlık pileli eteği, nut renklerle tamamlayabilir, aksesuarlarla bütünleştirebilirsiniz.

Pileli eteklerle tarz yaratmak, hiç de zor olmasa gerek. Kısa, uzun, saten, kadife, desenli fark etmez, pileli etek tek başına başroldür. Rolünü kimseye bırakmak istemez. Spor, tesettür, sokak, abiye olsun, pileli etekler her tarzı farklı yansıtır. Pileli etek, sıradan görünüme, asi bir ruh yansıtan çizgileri barındırır.

Zıt oluşumların uyumu, artıyla eksi, yin yang gibi. Bir araya gelmesi zor dediğimiz farklılıkların, muhteşem birlikteliği diyebiliriz. Pileli etek kombinleri ton sür ton uygulamalarına da uygundur. Kombin oluştururken öncelikle basit ve sade parçalarla başlanmalıdır. Kafa karışıklığına neden olmadan, parça seçimlerinde uygun olan seçilmelidir.

Öncelikle tarzın belirlenmesi ve ona göre parçalar seçilmesi gerekir. Pileli etek kombinleri yaparken, ana parça belli olduğundan, diğer ürünler tamamlayıcı olmalıdır. Birkaç ana parça yaratmaya çalışmayın. Zaten pileli etekleriniz, kombinde tüm dikkatleri üzerine çekecektir. Pileli etek, Her zaman şıklığınızın tartışılmaz parçası olacaktır.