2022 Erkek Yaz Modası ve Trendleri

tarafından
297
2022 Erkek Yaz Modası ve Trendleri

Erkek yaz modası da tıpkı kadınlarda olduğu gibi her sezon değişmektedir. 2022 yaz sezonunda moda trend nedir?

Her mevsim moda trendleri yeniden belirlenir ve birçok kişi moda trendlerini takip ederek bu trendlere göre giyinirler. Peki 2022 erkek yaz modasının trendleri neler olacak ve erkekler bu yaz nasıl giyinecek?

Erkek Yaz Modası ve Tarzlar

Şimdi sizlere erkek modasını tanımlayan belli başlı giysi unsurlarını saymak istiyoruz. Gelin, bunu da birlikte inceleyelim.

Kolsuz T-shirtler ve bodyler:

Bu yaz erkek modasında kollar fora edilecek ve kolsuz body’ler ve T-shirtler çok trend olacak. Kolsuz body ve T-shirtler kot pantolonlarla kombin edilerek spor bir görünüme bürünebilecek ya da şortlarla kombin edilerek yaz sıcaklarında güzel bir alternatif olacak.

İspanyol paça pantolonlar:

erkek-yaz-modasi

erkek yaz modası

70’li yılların vazgeçilmezi olan İspanyol paça pantolonlar bu yaz da trend olacak. Bu yaz bayanlarda olduğu gibi İspanyol paça pantolonlar yaz aylarında erkek modasında da yerini alacak. Rahatlığıyla ön plana çıkan ispanyol paça pantolonları erkekler isterse polo gömleklerle ya da t-shirtlerle kombin ederek giyebilecek.

Erkek Yaz Modası | Polo gömlekler:

Erkeklerin severek giydikleri pololar, bu yaz polo gömlek tarzında karşımıza çıkacak. Spor ve rahat görünümleriyle ön planda olacak polo gömlekleri erkekler keten pantolonlarla kombinleyerek şık bir görünüme kavuşabilecek.

Rahat takım elbiseler:

Yaz davetlerinin vazgeçilmezi olan takım elbiseler, bu yaz daha rahat ve daha salaş bir görünüme kavuşacak. Klasik dar takım elbiselerin yerini uzun boylu keten ceketler ve bol keten pantolonlardan oluşan takım elbiseler alacak ve bu yaz akşam davetlerine damgasını vuracak.

Bol gömlekler ve bol şortlar:

erkek-yaz-modasi

Bu yaz sadece erkeklerde takım elbiselerde rahatlık ve salaşlık görülmeyecek. Gene aynı şekilde bu yaz bol gömlekler ve bol uzun şortlar erkek modasında çok trend olacak. Erkekler bol gömlekleri ve bol uzun şortları kombinleyerek sıcak yaz günlerinde rahatlıkla kullanabilecek.

Erkek Yaz Modası| Renkli Kolej ceketleri:

Bu yaz erkek modasında renkli kolej ceketleri de oldukça trend olacak ve bu yaz özellikle genç beylerin üzerinde rengarenk kolej ceketleri göreceğiz. Bu ceketler genellikle kot pantolonlarla ve güneş gözlükleriyle kombinlenerek spor ve cool bir görünüm elde edilecek.