Büyük Beden Hanımlar Hangi Mayoları Seçmelidir?

tarafından
324
Büyük Beden Hanımlar Hangi Mayoları Seçmelidir?

Büyük beden hanımlar, sizlere tatil için pek çok mayo önerisi sunduk. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte herkesi bir tatil telaşı aldı.

Tatil için alışverişler başladı. Özellikle hanımlar plajlarda güzel görünmek için vücut tiplerine en yakışacak mayo ve bikini seçmek için uğraşır. Aynı şekilde büyük beden giyen hanımlarda hem vücutlarına uygun hem de fazlalıklarını ustalıkla kapatacak mayoları aramaya başlar.

Büyük Beden Hanımlar İçin Mayo Modelleri

Neyse ki artık moda sektörü de büyük beden hanımlar için çok değişik modellerde mayolar üretmektedir ve böylece büyük beden hanımlar vücutlarına uygun fazla kilolarını kapatan mayolar bularak daha ince ve daha şık görünebilmektedir. Peki, büyük bedenler daha ince görünebilmek için nasıl mayoları tercih etmelidir?

Toparlayıcı mayolar

Büyük beden hanımlar için artık toparlayıcı özellikleri bulunan mayolar üretilmektedir. Kilonuzun bulunduğu yere göre toparlayıcı özelliği olan bir mayo seçerek olduğunuzdan daha ince görünebilirsiniz.

Kuşaklı mayolar: Eğer kilonuz özellikle bel ve karın kısmında toplanıyorsa sizin icin en ideal mayo modeli kuşaklı mayolar olacaktır. Kuşaklı mayolar bu bölgelerde fazla kiloları örterek daha güzel görünmenizi sağlayacaktır.

Geniş balenli ya da askılı mayolar

buyuk-beden-hanimlar

Büyük Beden Hanımlar

Eğer kilonuz özellikle göğüs bölümünde ise mutlaka mayo alırken geniş askılı ve geniş balenli mayoları seçmelisiniz. Ayrıca V yaka mayolarda göğsünüzün daha küçük görünmesini sağlayacaktır.

Büyük Beden Hanımlar İçin Etekli mayolar

Fazla kilolarınız basen bölgenizde ise düz mayo seçmemelisiniz. Onun yerine etekli mayoları tercih ederek basen bölgenizi kapatabilirsiniz.

Dikine çizgili mayolar

Mayonuzu seçerken desenli mayo almak istiyorsanız dikine çizgili mayoları tercih etmelisiniz. Çünkü dikine çizgili mayolar sizi olduğunuzdan çok daha ince gösterecektir. Ayrıca mayonuzu siyah lacivert gibi koyu renklerden seçmeli ve açık renklerden kaçınmalısınız. Ama açık renkli mayo giymek istiyorsanız saklamak istediğiniz yeri koyu diğer tarafı açık seçebilirsiniz.

Örneğin göğsünüz büyükse ve alt tarafınız inceyse göğüs tarafı koyu alt tarafı açık renkte olan iki renkli mayoları seçebilirsiniz.